2018 | 2014 | 2010

Informacja o składzie, siedzibie i dyżurach Gminne Komisji Wyborczej w Kijewie Królewskim


INFORMACJA
Gminnej Komisji Wyborczej w Kijewie Królewskim


Na podstawie art. 17 ust. 7 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (Dz. U. z 2010 r. Nr 176, poz. 1190.), podaje się do wiadomości publicznej informację o składzie, siedzibie i dyżurach Gminne Komisji Wyborczej w Kijewie Królewskim  powołanej w celu przeprowadzenia wyborów do rad gmin zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 r.

1. W skład Gminnej Komisji Wyborczej wchodzą:

Lp.
Imię i nazwisko
Funkcja
1.
Ewa Mularczyk
Przewodnicząca
2.
Maria Wojnowska
Zastępca
3.
Jerzy Belzyt
Członek
4.
Agnieszka Kular–Karbownik
Członek
5.
Wioletta Sowińska
Członek
6.
Lidia Ściślak
Członek
7.
Joanna Budniewska
Członek

2. Siedziba Gminnej Komisji Wyborczej mieści się w Urzędzie Gminy w Kijewie            Królewskim, tel. (56) 686 70 56.

3. Dyżury dla przyjmowania zgłoszeń list kandydatów na radnych i kandydatów na wójta Komisja będzie pełnić w następujących terminach:

Daty i godziny dyżurów
13.10.2010 /środa/                 godz. 10.00 – 15.00
14.10.2010 /czwartek/             godz. 10.00 – 15.00
15.10.2010 /piątek/                godz. 10.00 – 15.00
16.10.2010 /sobota/               godz. 9.00 – 12.00
18.10.2010 /poniedziałek/       godz. 10.00 – 15.00
19.10.2010 /wtorek/                godz. 10.00 – 16.00
20.10.2010 /środa/                 godz. 10.00 – 15.00
21.10.2010 /czwartek/             godz. 10.00 – 15.00
22.10.2010 /piątek/                     godz. 10.00 – 24.00
23.10.2010 /sobota/                godz. 9.00 – 12.00
25.10.2010 /poniedziałek/       godz. 10.00 – 15.00
26.10.2010 /wtorek/                godz. 10.00 – 16.00
27.10.2010 /środa/                      godz. 10.00 – 24.00


                                                                                   Przewodniczący
                                                                           Gminnej Komisji Wyborczej
                                                                                  (-) Ewa Mularczyk

metryczka


Wytworzył: Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej (12 października 2010)
Opublikował: Piotr Cichy (12 października 2010, 10:57:04)

Ostatnia zmiana: Piotr Cichy (19 grudnia 2013, 12:06:55)
Zmieniono: Porządkowanie katalogów

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 3019